Leiding

Maak kennis met alle leiding van Scouts Knokke en kom hun totems te weten!

Leiding speelt Volleybal

Takken & Functies

(T) = Takleiding

Meisjes vanaf 11 jaar tot en met 14 jaar
jonggidsen@scoutsknokke.be
Jonggidsen
Jongens en meisjes vanaf 14 jaar tot en met 16 jaar
givers@scoutsknokke.be
Givers
Groepsleiders ondersteunen alle leiding
groepsleiding@scoutsknokke.be
Groepsleiding

Penningmeester

(T)
Verantwoordelijk voor fiscaal aspect
penningmeester@scoutsknokke.be
Penningmeester
Verantwoordelijk voor infootje
infootje@scoutsknokke.be
Infootje

Website

(T)
Verantwoordelijk voor website
webmaster@scoutsknokke.be
Website

Inschrijvingen

(T)
Verantwoordelijk voor inschrijvingen en GA
inschrijvingen@scoutsknokke.be
Inschrijvingen
Verantwoordelijk voor EHBO materiaal
ehbo@scoutsknokke.be
EHBO

Oudercomité

Oudeercomité van Scouts Knokke
vriendjes@scoutsknokke.be

Raad van bestuur